Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Jumila Industrial CO., LTD Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite Orta Doğu Abiye satış için
iyi kalite Orta Doğu Abiye satış için
Müşteri yorumları
Güzel Elbise, Mükemmel Kalite, Satıcı Son Derece Dostu ve Faydalı! İçtenlikle, elbiseyle yapılan mükemmel çalışma için sizi ve ekibinizi kutlarım!

—— Louis

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Yüksek Standart İnce İşlem Akışı

  stil tasarımın başlangıcından itibaren, her süreç sıkı bir şekilde kontrol edilir. netter kumaş ve versiyon, daha gelişmiş üretim ekipmanı.
  çok profesyonel yüksek son özel yapmak, el çalışma.

 • OEM / ODM
  biz OEM ve ODM kabul, bana örnek gönderebilirsiniz, biz sizin için özel yapmak, veya örnek yok, biz sizin comfirm için model açabilir, sonra sizin için yapmak.

 • Ar-Ge
  Biz güçlü bir mesleki gelişim tasarım ekibi, fabrikamızda 10000'den fazla stilleri var, tasarımcılarımız her ay yeni stil yapmak. Ve müşterinin tasarımını yüksek kalitede ve kısa sürede yapabiliriz.


  Profesyonel bir tasarım departmanı ile firmamız yeni ürünler geliştirmede avantajlara sahiptir. Ürünlerimiz başta Orta Doğu, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Güneydoğu Asya olmak üzere tüm dünyada satılmaktadır. Güney Amerika ve dünyanın diğer bölgelerinde, gelişmiş meslek çalışanları, üst düzey kıyafetler üretiyoruz, üretim ekipmanlarıyla, bilimsel yönetimimizle, ama daha da önemlisi yetenekli insanlara, yenilikçi iş fikirlerine sahip olmak.

İletişim bilgileri
Guangzhou Jumila Industrial CO., LTD

İlgili kişi: Mr. Ivan Pang

Tel: 86-20-34313020

Faks: 86-020-34313020

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)